Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

О Маріє, Мати Божа, молися за нами…

Date: 16 лютого о 11:20
15 views

19 січня 2024 р. у Чанизькому ЗЗСО І-ІІ ст. відбулася велика подія – ми отримали заступництво Пресвятої Богородиці, Яка завжди прийде нам на допомогу. Вона супроводжуватиме нас у нашій праці, даватиме нам надію і допоможе здобувати знання. Урочисте освячення фігури здійснили настоятелі храму Успення Пресвятої Діви Марії о. Андрій Бекар та о. Назарій Василишин. Всечесніші отці відслужити спільний молебень і молилися за здоров’я учнів, батьків, педагогів школи, жертводавців, громадськості села Чанижа, а також за мир в Україні.
Нехай Марія як Мати усіх християн приведе нас до Христа, свого Сина, а нашого Спасителя, а в наш неспокійний час виблагає для нашої України мир. Біля Неї ми будемо збагачуватися духовно, навчатися покори, смиренності. Тепер кожен, хто проходитиме повз це місце, зупиниться, перехреститься у знак великої поваги до Матері Божої. Під час будь-яких труднощів у нашому шкільному житті приходімо до Божої Матері з проханням, і Вона обов’язково нам допоможе. Пам’ятаймо, що молитва має величезну силу. А непохитна віра в Небесну Царицю та щире прохання можуть здійснити чудеса.
Встановлення та освячення фігури відбулося за ініціативи директора закладу освіти Андрія Васильовича Василишина та за фінансової допомоги батьків. У встановленні та благоустрою духовного куточка брали активну участь працівники Чанизького ЗЗСО І-ІІ ст., батьки.
Щиро дякуємо усім!
Велика подяка батькам за придбання фігури Матері Божої. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання на Вашому життєвому шляху.
Завершення дійства увінчалося щирими подяками від директора нашого закладу освіти за організацію та проведення цієї важливої події.

Comments:
Only authorized users can leave comments.